Tipy pro vyhledávání: Plastová okna, Stavební práce, Židle
Dodržování bývá kontrolováno inspektorátem práce, různými technickými dozory na stavbách a také je předmětem zájmu auditorů systémů řízení jakosti (ISO 9001).
Provádíme výrobu a montáž všech druhů elektrorozvaděčů do 1000V, jak do bytových tak i do průmyslových prostor:
Pomocí analyzátoru kvality sítě provádíme měření a analýzu kvality elektrické energie, detekci přechodových jevů v elektrické síti, měření krátkodobých maxim spotřeby elektřiny, detekci příčin rušení či jiných negativních dějů v elektrické síti.
Teplo vyrábíme kogeneračně. Kogenerace díky společné výrobě elektřiny a tepla šetří více než 20 % primárního paliva. Díky kogeneraci využíváme i vzniklé teplo, které by v oddělené výrobě využito nebylo. Teplo vyrábíme z různých paliv (spalováním odpa…
Z hlediska způsobu instalace a vzájemné komunikace jednotlivých prvků můžeme systémy elektronické zabezpečovací signalizace EZS rozdělit na drátové a bezdrátové. Každý systém zabezpečovacích zařízení má své výhody i nevýhody.
Přímá bruska obvodová disponuje max. průměrem brousícího kotouče 150mm s plochým tvarem a max. obvodovou rychlostí 45m/s. Bruska má ochraný kryt a spouští se páčkou.
Možnosti moderního elektronického systému zabezpečení nejsou omezeny pouze na střežení systému, ale lze je použít také pro integraci s jinými systémy.
Bruska je opatřena vzduchovým chlazením, na zvláštní přání lze objednat vodní chlazení. Vzduchové a vodní chlazení snižují opotřebení vlastních roubíků.
Nabízíme dodávku a montáž rozdělovačů topných nákladů (ITN) a bytových vodoměrů.
Dodáváme a montujeme pouze kvalitní značkové strukturované kabelážní systémy evropských výrobců. Veškeré instalace strukturovaných kabeláží provádíme zásadně vlastními silami.
Zabýváme se výrobou a montáží bazénového zastřešení. Dodáváme kvalitní a odolné zastřešení, které je bezpečné a určené pro dlouholeté používání. Provádíme zakázkovou výrobu s maximálním přizpůsobením Vašim představám.
Novým trendem, který je v dnešní době stále více využíván při budování optických tras, je technologie zafukování optických vláken do mikrotrubičkových tras.
Bruska s kleštinovým upínáním přímého tvaru s nulovým sklonem vřetene. Bruska disponuje výkonem 0,30 kW a otáčkami naprázdno 30000/min.
Dodáváme počítače v průmyslovém provedení do náročných výrobních podmínek. Dále nabízíme značkové počítače a notebooky, které jsou šířkou svého portfolia schopny pokrýt požadavky téměř všech segmentů trhu.