Tipy pro vyhledávání: Plastová okna, Stavební práce, Židle
Tyto stavebnice jsou vhodné pro rodinné domy s menšími popř. příliš členitými střechami.
Monitoring solárního systému je velmi důležitý pro kontrolu spolehlivé funkce a maximalizaci energetického výnosu. Nejjednoduším způsobem kontroly systému je odečet hodnot z displeje měniče.
Označník AUTOŠKOLA vyráběný naší společností se vyznačuje perfektním zpracováním a použitím kvalitních plastů, odolných proti UV záření. Ke snadnému připevnění ke střeše vozidla slouží dvě řady silných magnetů, integrovaných do základny označníku. Do…
Laboratorní dekáda RLC-D1000 je vybavena třemi nezávislými sekcemi pro odpor, indukčnost a kapacitu, nastavitelnými v širokém rozsahu hodnot. Jednotlivé veličiny jsou od sebe navzájem galvanicky odděleny a mají samostatné výstupy.
Měnič napětí je v podstatě řídící centrum celého systému a mimo konverze proudu je schopen podávat informace o vyrobené energii a provozních stavech.
Mikropáječka SBL 530.1 A je určena pro profesionální pájení plošných i jiných spojů. Je vybavena plynulou regulací teploty potenciometrem v rozsahu teplot 80 ÷ 450°C. Zobrazení reálné a nastavené teploty je provedeno zřetelným sedmisegmentovým LED di…
Naše společnost se zabývá službami a montáži vodoinstalací, plynoinstalací a topenářství.
Oddělovací transformátor OT230.012 je určen pro oddělení síťového napětí od připojeného zařízení s maximálním odběrem proudu 1.2 A. Zapnutí zdroje je indikováno podsvětleným vypínačem.
Autotransformátor RA1F250.100 (bez obrázku) je vybaven jedním regulovatelným, od napájecí sítě neodděleným zdrojem střídavého napětí v rozsahu <5 ÷ 230 v s maximálním odběrem proudu 10 a. výstup jištěn jističem. Zapnutí zdroje je indikováno podsvě…
Procesorem řízený střídavý zdroj AC250K1D najde uplatnění především všude tam, kde je nutno napájet různá zařízení střídavým napětím 0V÷255V/1A. Jeho vlastnosti ocení zejména vývojoví technici, opraváři spotřební elektroniky, výrobní podniky a v nepo…
Základem solárního panelu jsou solární články, které pracují na principu fotovoltaického jevu. Částice světla, fotony, dopadají na článek a svou energií z krystalů křemíku „vyrážejí“ elektrony.